zavřít
upravit profil

Sestřička Betty - Stručný popis

Žene se za svým snem. a oni jdou po ní.

thriller, komedie, romantický, kriminální

Popis filmu

Fakticky senzačně umí servírka Betty na své narozeninové party nalévat kafe. Nikdo nepozná, že je duchem úplně někde jinde.Sní o tom, že se jednou stane zdravotní sestřičkou, což samozřejmě přímo souvisí s její vášní pro mnohadílné seriály a jejím mužským idolem, okouzlujícím kardiologem Dr. Ravellem(Greg Kinnear). Na party se objeví také Charlie(Morgan Freeman) a znovu se s ním Betty potká doma. Tam už má ale jiné starosti. Musí přece dokoukat na videu zmeškaný díl svého seriálu a kašle na to, co si její nudný manžel Del domlouvá s kumpány. Jde ale o drogy a Del je svými kumpány zavražděn. Brutalita této situace vychýlí Betty z reality, a tak se dostane do světa fantazie, do světa svých seriálových hrdinů. Náhle stojí tváří v tvář milenci svých snů.

Okouzlující Renée Zellweger (Já, mé druhé já a Irena) a Morgan Freeman(Drtivý dopad, Povodeň), který své role prostě " žije " , dostali příležitost v poněkud černé, ale půvabné komedii , kde sen je skutečnost a někdy i naopak.

Inspirován takovými filmy jako " Byl jsem při tom " nebo " Pulp Fiction " natočil režisér Neil LaBute podle scénáře Johna C. Richardse a Jamese Flamberga svěží podívanou, ve které nebudou chybět kromě zmiňovaných hvězd také Greg Kinnear(Lepší už to nebude) a Chris Rock(Smrtonosná zbrań 4).